O nas

Nasza działalność wykonawcza na rynku sieci i instalacji gazowych wywodzi się z chęci dostarczenia klientom kompleksowej usługi, której produktem końcowym jest pobór paliwa gazowego. Począwszy od poznania potrzeby klienta i wykonania dokumentacji projektowej, kończąc na budowie odpowiedniej infrastruktury gazowniczej, pozwalającej korzystać z gazu ziemnego czy to w celach prywatnych czy komercyjnych.

Wiedza i doświadczenie wyniesione z działalności projektowej i doradczej, znajomość przepisów, standardów, wymagań spółek gazowniczych oraz aktualnych trendów i technologii w gazownictwie pozwalają bezpiecznie i sprawnie zrealizować budowę i wykonanie sieci i instalacji gazowych.

Posiadając kompetentną kadrę projektantów, asystentów, kierowników i inżynierów budowy realizujemy coraz częściej spotykane zadania typu „zaprojektuj i wybuduj” zapewniając stałą kontrolę projektantów i kierowników budowy nad prawidłowym przebiegiem inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno działu wykonawczego, jak i projektowego.

zadzwoń do nas
71 337 18 75
wyślij do nas fax
71 736 00 90
wiadomość e-mail
biuro@biuroprofil.pl
PROFIL Technologie Gazowe
Firma zajmuje się wykonywaniem instalacji oraz sieci gazowych niskiego i średniego ciśnienia, stacji gazowych, zespołów gazowych redukcyjno pomiarowych, punktów gazowych redukcyjno pomiarowych.
PROFIL Technologie Gazowe - ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego 42A, 50-433 Wrocław | e-mail: biuro@biuroprofil.pl | tel.: 71 337 18 75, fax: 71 736 00 90
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
polityka prywatności cookies